Pigus internetinių svetainių kūrimas

Internetinė svetainė šiandien yra vienas svarbiausių dalykų, kurį jums reikia turėti teikiant paslaugas ar parduodant įvairias prekes. Internetinėje svetainėje žmonės gali susipažinti su jūsų teikiamomis paslaugomis, rasti atsakymus į įvairius klausimus, susisiekti su jumis. Sakoma, kad darbai kalba patys už save, todėl pateikdami nuotraukų galeriją savo svetainėje jūs leisite žmonėms pamatyti ką iš tiesų mokate.

Pigus internetinių svetainių kūrimas yra puikus būdas turėti savo nuosavą internetinę svetainę neinvestuojant į ją daug lėšų. Kai kada pakanka turėti ir pačią paprasčiausią internetinę svetainę, kurios esmė būtų pateikti jūsų darbų galeriją, išvardinti teikiamas paslaugas, pateikti kontaktinę informaciją. Pavyzdžiui jei atliekate santechnikos darbus jums greičiausiai nėra būtina įmantri internetinė svetainė, nes joje bus keletas meniu punktų su išvardintomis paslaugomis, kainomis bei galbūt kažkokių darbų galeriją ir žinoma kontaktais. Taigi šiuo atveju pigus internetinių svetainių kūrimas yra tinkamas pasirinkimas. Tokia svetainė galėtų būti sukurta su turinio valdymo sistema bei vienu iš nemokamų šablonu.

Jei jūs vykdote daugiau skirtingų veiklų ir joms reikia skirtingų aprašymų, skirtingų meniu punktų, skirtingų nuotraukų galerijų, tuomet vertėtų pagalvoti ir apie šiuolaikiškesnę, funkcionalesnę internetinę svetainę, kuri kainuotų kažkiek brangiau, tačiau lankytojams būtų maloniau ir patogiau po ją naršyti. Tokia svetainė jau galėtų būti su unikaliu, o ne šabloniniu dizainu, su mobilia versija, integruotais socialiniais tinklais bei kitomis papildomomis funkcijomis.

Jei reikia konsultacijos – nedvejokite susisiekite su mumis.