Internetinio puslapio administravimas

Atliksime visus svetainės administravimo, koregavimo darbus.

Turite internetinę svetainę tačiau patys nenorite jos administruoti? Turime gerų žinių – galime tai padaryti už jus. Į internetinį puslapį įkelsime naujienas, nuotraukas, nuolatos atnaujinsime informaciją ir kt. Jei jūs nenorite patys gaišti laiko formuodami naujienas, kurdami naujus puslapius, redaguodami esamus, o galbūt internetinės svetainės nėra jums miela sritis ir nenorite/neturite laiko patys gilintis kaip atlikti aukščiau išvardintus veiksmus, mes tai galime atlikti už Jus.

Atliekame ir kitus administravimo darbus, galime įdiegti papildomas funkcijas į Jūsų internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę. Taip pat galime atlikti įvairius programavimo bei dizaino darbus. Jei turite internetinę svetainę, kurią norėtumėte patobulinti – parašykite mums.

Taip pat galime pasiūlyti elektroninių parduotuvių administravimo paslaugą. Sudėsime į Jūsų elektroninę parduotuvę prekes, nuolatos atnaujinsime informaciją, prekių asortimentą, skelbsime apie išpardavimus, akcijas, rūpinsimės elektroninės parduotuvės marketingu bei reklama internete.

Kaip tai vyksta?
Visai paprastai ir neskausmingai. Tiesiog elektroniniu paštu/Skype atsiunčiate naujienos tekstą ar kitą informaciją, kurią reikėtų patalpinti internetinėje svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje, ir mes operatyviai tai padarysime. Jūs mokate fiksuotą mėnesinį arba valandinį mokestį ir daugiau niekuo nesirūpinate, negaištate laiko gilindamiesi į internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės administravimą, o visą savo energiją skiriate darbui kurį mokate geriausiai.

Laiko taupymas

Sukoncentruokite savo laiką į tai ką mokate daryti geriausiai. Jei internetinės svetainės administravimas Jums nėra miela veikla, nesijaudinkite – tuo pasirūpinsime mes.

Visapusiškas administravimas

Atliekame visapusišką administravimą. Galime atnaujinti svetainės informaciją, atlikti svetainės dizaino, struktūros korekcijos, programavimo darbus.

Saugumas

Nuolatos stebėsime ir atnaujinsime Jūsų internetinės svetainės sistemą į naujausią versiją, darysime atsargines kopijas. Taip Jūsų svetainė išliks saugi.

Domina internetinės svetainės administravimas?

Parašykite mums

Administravimo darbai:

N

Informacijos atnaujinimas

Atnaujinsime Jūsų internetinės svetainės informaciją.

N

Naujos funkcijos

Įdiegsime naujas funkcijas į Jūsų internetinę svetainę.

N

Atsarginės kopijos

Pasirūpinsime Jūsų internetinės svetainės atsarginėmis kopijomis.

N

Sistemos atnaujinimas

Atnaujinsime Jūsų internetinės svetainės sistemą į naujausią versiją.

N

Dizaino darbai

Atliksime internetinės svetainės dizaino darbus.

N

Virusų valymas

Išvalysime Jūsų svetainę nuo virusų bei kenkėjiško kodo.

N

Svetainės priežiūra

Nuolatinė internetinės svetainės priežiūra nuo virusų bei įsilaužimų.

N

Programavimo darbai

Atliksime internetinės svetainės programavimo darbus.

N

Apsaugos sistema

Įdiegsime apsaugos sistemą į Jūsų internetinę svetainę.