Elektroninių parduotuvių kūrimas

Norite pradėti prekybą internetu? Puiku, sukursime jums el. parduotuvę!

Jei norite pradėti prekybą internete Jums reikės elektroninės parduotuvės. Mes galime Jums sukurti elektroninę parduotuvę. Baigus kurti el. parduotuvę apmokysime kaip ją valdyti, kaip kurti naujas kategorijas, kelti prekes ir pan. Taip pat po el. parduotuvės sukūrimo jums perduosime pilną parduotuvės valdymą, t.y. gausite administratoriaus teises. El. parduotuvėje nebus jokių apribojimų keliamų prekių kiekiui, kategorijų kiekiui.

Elektronines parduotuves kuriame su populiariausiomis sistemomis, tokiomis kaip: Prestashop, OpenCart, Woocommerce. Galime sukurti el. parduotuvę ir su Jūsų pasirinkta sistema. Visada stengiamės sukurti unikalų dizainą, nebent klientas pageidauja naudoti tam tikrą šabloną, tuomet galime atlikti ir papildomas šablono korekcijas pagal Jūsų pageidavimus.

Jei planuojate turėti nedidelį prekių kiekį, tuomet galime pasiūlyti sukurti internetinę svetainę su el. parduotuvės funkcija. Tokiu atveju turėsite du viename, internetinėje svetainėje galėsite pateikti informaciją apie save, savo produkciją, skelbti naujienas akcijas ir pan., o el. parduotuvės funkcija leis pardavinėti produktus ar paslaugas tiesiai svetainėje.

Mokėjimai

Pasirūpinsime, kad sukurtoje el. parduotuvėje galėtumėte priimti apmokėjimus iš savo klientų per Mokėjimai.lt/Paysera, Paypal bei kitas populiarias mokėjimo sistemas.

Neribotos galimybės

Turėdami nuosavą el. parduotuvę Jūs neturėsite jokių apribojimų kuriamų kategorijų skaičiui ar parduodamų produktų skaičiui, turėsite pilną parduotuvės valdymą.

Svetainė ir el. parduotuvė

Galime sukurti internetinę svetainę ir joje integruoti el. parduotuvės funkciją. Tuomet turėsite internetinę svetainę ir galėsite ir priimti apmokėjimus už paslaugas ar prekes.

Domina el. parduotuvės kūrimas?

(Nuo 130 EUR)

Sužinokite kainą

DIrbame su:

ir daugeliu kitų el. parduotuvių sistemų.