Paslaugos

Internetinių svetainių kūrimas nuo idėjos iki įgyvendinimo

Internetinių svetainių kūrimas

Greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą kuriame internetines svetaines. Turime ilgametę patirtį šioje srityje ir galime pasiūlyti įvairius variantus, kurie atitiks Jūsų norus bei poreikius.

El. parduotuvių kūrimas

Kuriame elektronines parduotuves su populiariausiomis sistemomis, tokiomis kaip: Prestashop, OpenCart, Woocommerce. Galime sukurti el. parduotuvę ir su Jūsų pasirinkta sistema.

Optimizavimas paieškos sistemoms

Atliekame internetinių svetainių optimizavimą paieškos sistemoms. Atlikus optimizaciją Jūsų internetinė svetainė bus rodoma aukštesnėse pozicijose Google ir kitose paieškos sistemose.

Domina internetinės svetainės kūrimas?

(Nuo 59 EUR)

Sužinokite kainą

Kitos paslaugos

Internetinės svetainės administavimas

Atliekame internetinių svetainių bei elektroninių parduotuvių administravimą. Galime nuolatos atnaujinti svetainės informaciją, taip pat atlikti esamos svetainės korekcijos, dizaino, programavimo darbus.

Turinio valdymo sistemų diegimas

Galime įdiegti Jūsų pasirinktą turinio valdymo sistemą į serverį bei ją sukonfigūruoti. Taip pat atliekame naujų funkcijų programavimo, įskiepių diegimo į turinio valdymo sistemą, darbus.

Mokymai

Išmokysime naudotis sukurtu internetiniu puslapiu ir jame įdiegta turinio valdymo sistema, įkelti naujienas, nuotraukas ir pan. Galime išmokyti dirbti su turinio valdymo sistemomis ir keleto žmonių grupę.


Programavimo darbai

Atliekame programavimo darbus. Galime suprogramuoti įvairias užsakymo formas, rezervacijų sistemas, praturtinti Jūsų svetainę naujomis funkcijomis, atlikti papildomus darbus jau veikiančiose sistemose.

Dizaino ir maketavimo darbai

Siūlome dizaino bei maketavimo darbus. Galime sukurti Jūsų įmonės firminį stilių, sumaketuoti vizitines korteles, skrajutes ar kitą reklaminę medžiagą. Atliekame įvairiapusius dizaino ir maketavimo darbus.

Logotipo kūrimas

Sukursime Jums unikalų logotipą. Visi mūsų kuriami logotipai yra vektoriniai, taigi po logotipo sukūrimo galėsite jį naudoti ne tik svetainėje, bet ir reklamos tikslams (vizitinėms kortelėms, skrajutėms, lipdukams ir pan.)