Internetinių svetainių kūrimas

Išklausysime Jūsų pageidavimus ir pateiksime geriausią pasiūlymą!

Greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą kuriame internetines svetaines. Turime ilgametę patirtį šioje srityje ir galime pasiūlyti įvairius variantus, kurie atitiks Jūsų norus bei poreikius. Esame lankstūs ir galime sukurti tiek standartinę informacinę internetinę svetainę su Jūsų pasirinktu šablonu, tiek sudėtingesnę internetinę svetainę su unikalia struktūra, logotipu bei unikaliu ir prisitaikančiu dizainu, kuris puikiai atrodys tiek kompiuterio ekrane, tiek išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Kurdami internetines svetaines naudojame turinio valdymo sistemas. Jų pagalba galėsite nesudėtingai keisti tekstą, nuotraukas ir kitą informaciją savo svetainėje. Po svetainės sukūrimo apmokiname kaip valdyti svetainę. Sukurtas internetines svetaines užregistruojame Google sistemoje, taigi jūsų svetainė bus matomas Google paieškos rezultatuose.

Kuriame įvairaus pobūdžio internetines svetaines: Informacines svetaines, reprezentacinės svetaines, vieno puslapio svetaines, svetaines su integruota el. parduotuvės sistema, vairavimo mokyklų svetaines, fotografų galerijas, rezervacijų bei užsakymų sistemas ir kita.

Internetinių svetainių kūrimo kainos priklauso nuo Jūsų poreikių, svetainės dizaino, sudėtingumo, funkcijų ir kitų kriterijų. Susisiekite su mumis, išsakykite savo poreikius ir pasiūlysime geriausią sprendimą.

Unikalus dizainas

Mes kuriame internetines svetainės su unikaliu dizainu. Svetainės dizainas bei struktūra yra nuolatos derinamas su klientu. Jums pageidaujant galime sukurti internetinę svetainę su Jūsų pasirinktu šablonu. Taip pat galime perdaryti pasirinktą svetainės šabloną pagal Jūsų pageidavimus.

Kaina ir kokybė

Kuriame įvairaus pobūdžio bei sudėtingumo internetines svetaines. Visada siekiame pateikti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį sprendimą. Susiekite su mumis, papasakokite savo lūkesčius – mes pateiksime pasiūlymą. Pas mus internetinių svetainių kūrimo kainos prasideda nuo 59 EUR.

Firminis stilius

Jums pageidaujant sukursime įmonės firminį stilių. Galite pasirinkti kokių firminio stiliaus elementų pageidaujate: logotipas, vizitinės kortelės, skrajutes, lipdukai ant automobilių, aprangos ar kitų paviršių ir kt. Firminio stiliaus elementus galite užsisakyti atskirai nuo internetinės svetainės.

Domina internetinės svetainės kūrimas?

(Nuo 59 EUR)

Sužinokite kainą

Pagrindinės funkcijos

l

Turinio valdymo sistema

Jūsų svetainė bus sukurta su turinio valdymo sistema, tai leis lengvai valdyti internetinės svetainės turinį.

Nuotraukų galerija

Jūsų svetainėje integruosime gražiai atrodančią bei patogiu valdymu pasižyminčią nuotraukų galeriją.

El. parduotuvės sistema

Jūsų svetainėje galime integruoti el. parduotuvės sistemą su galimybe parduoti prekes ar paslaugas.

Prisitaikantis dizainas

Jūsų svetainė puikiai atrodys tiek kompiuterio ekrane, tiek ir išmaniąjame telefone ar planšetėje.

v

Daugiakalbė svetainė

Jūsų svetainę pritaikysime keletui kalbų. Užsienio klientai galės naršyti svetainę skirtingomis kalbomis.

U

Registracija Google

Jūsų svetainę užregistruosime Google paieškoje, tai leis greičiau suindeksuoti svetainę ir rasti ją paieškoje.

Socialiniai tinklai

Jūsų svetainėje integruosime Facebook, Google+ ir kitus socialinius tinklus, įtrauksime „Like“, „Share“ mygtukus.

h

Užsakymo forma

Jūsų svetainėje galime įdiegti specializuotą užsakymo, užklausos formą, kurią pildys Jūsų klientai.

SEO optimizavimas

Jūsų svetainėje atliksime optimizaciją paieškos sistemoms (SEO). Google paieškoje būsite aukštesnėje pozicijoje.